Viski Fiyatları

Baileys Viski - beylis viski
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Viski İncelemeleri
  4. »
  5. Baileys Viski

Baileys Viski

Viski Fiyatları Viski Fiyatları -
53 1

Balilesy viski’nin  tam ve doğru  ismi baileys irish cream olarak  geçmektedir. Halk dilinde Baileys viski veya Beylis viski olarak tanınıyor. Baileys viski aslında bir likör türüdür.

 

Baileys viski

Baileys viski tüm dünyada en kolay bulunan bilen viski bazlı likörder bir tanesidir. Dünyanın neresine giderseniz gidin Baileys viski yi marketlerde görebilir ve satın alabilirsiniz.

 Baileys viski’nin içinde çeşidine göre  ; kahve, viski , krema, bal, badem,çikolata bulunabiliyor. İçerdiği bu içerikler sayesimde yumuşak bir tadı var fakat içinde bulundurduğu alkol oranı konusunda bira ve şaraptan daha fazla bir etkiye sahip Baileys viski.

 

Baileys viski nerede satılır

 

Baileys viski Türkiye sınırları içerisinde tekel bayiler ve migros şubelerinden temin edilebilir. Yurtdışında ise Baileys viski almak isterseniz lidl mağazalarına bir göz atmalısınız.

Baileys Viski Fiyat

 

70 cl /70 lik
Baileys Viski  likör339 TL
35 cl / 35 lik
Baileys Viski likör199 TL

Baileys Viski Ne İle İyi Gider

Baileys viski içerisinde bulunan çikolata, krema gibi ürünler sayesinde yanında pek fazla mezeye ihtiyaç duymaz sade bir şekilde ve soğuk halde Baileys viski’nizi yudumlayabilirsiniz.

Baileys Viski Kokteyl Tarifi

Baileys viski kokteyl tarifi; bardağın yüzde 70 miktarında  filtre kahve  geri kalan kısıma Baileys viski ve üzerine bolca buz.

Baileys Viski Türkiye İsmi

Baileys viski Türkiye de çoğu kişi tarafından beylis viski olarak söylenmekte ve ifade edilmektedir. Beylis viski demek aslında Baileys viski demektir

sonuç

Baileys viski ( beylis viski )  ile yaptığınız kokteyl tariflerini yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir